Finn en enhetsterapeut

I tabellen her kan du søke opp enhetsterapeuter som har registrert sin praksis på denne siden:

EtternavnFornavnAdressePostnummer og byTelefonnummerE-postadresse
LassenHegehegelassen@hotmail.com
FredheimOle Morten omfredheim@gmail.com
HaugJan janhaug61@gmail.com
Fossum
Sofia Maria
sofiafossum@gmail.com
Behn
Marianne
mariannebehn@hotmail.com
Sørensen
Vibeke
vibeke@vienergi.dk
NeldeborgLillian info@birkums-zoneterapi.dk
Larsen
Jette Kruse
jette@kinesiologi-i-halmhuset.dk
Løkken
Elisabeth
elisabeth.liven@hotmail.com
Lorntzen
Iris
irijelo@hotmail.com
Uglum
Mariann
mduglum@gmail.com
Lien
Torunn Avelsgaard
talien_87@hotmail.com
Leland
Bente Nuth
Gartnerveien 4
1459 Nesodden
90611081
bente.leland@berkana.no
Anne Marie
Anne Marie
annemariethomsen5@gmail.com
Nylændet
Siri
Dalsroa 2A
1285 Oslo
93629316
sirinylendet@hotmail.com
Holten
Elin C. Lewin
elin.cathrine@hotmail.com
Westlund
Evy
evybernt@gmail.com
Bjørnstad
Ragnhild Line
ragnhild.line.bjornstad@hotmail.com
Dybwik
Rigmor
Øvre Villaveien 41443 Drøbak
+47 932 15 952
Marianne
Marianne
marianne@helgesen.net
Hopen
Anne-Grete
annhopen@gmail.com
Borsand
Liv
liv.borsand@gmail.com
Klinge
Anne Berit
abklinge@hotmail.com
Johansen
Toyni Fürstenau
toyni@toyni.no
Westby
Anita
Prestegårdshagan 6
3322 Fiskum
95428852
aniwest@online.no
Johnsen
Heidi Ness
Heidi.Ness.Johnsen@ahus.no
Blente
Aina
ainablente@gmail.com
Magelssen
Ingebjørgingebjorgmagelssen@hotmail.com
SørhagenMargaret Jeannie margaret.sorhagen@as.frisurf.no
Mikkelsen
Heidi
heidi.mikk@gmail.com
Dahl
Julie
Julie.dahl@mail.com
BjordalIngrid ingbjo4@gmail.com
Sevåg & Kleimann
Marianne Kleimann & Raphael
post@baldron.com
Borsand
Liv
liv.borsand@gmail.com
BrattstrømMalin S E Brandts gate 2 a 0171 Oslo004791756143mbrattstrom@gmail.com
Anker
Cecilie
cecilie@ankershus.no
FinsethElisabeth elisafin@me.com
WaageHeleneØsttveitvegen 153810 Gvarv
+47 99022176
helene.waage@gmail.com
SøndergaardCharlotte Fredrikke Skrabben 1 A068241238940chafred@online.no
Jessen
Lisbeth
drlisbeth@yahoo.com
Tougu
Mari
mari.tougu@gmail.com
Amdal
Lena
lenac.amdal@gmail.com
Heksem
Wenche
wenhek@online.no
Finborud
Hanna
hannaf@online.no
Grønhaug
Linda
linda.groenhaug@gmail.com
Esbensen
Aud Marit Viken
92636264audmarit@krysalis.no
Strüter
Anja
anjas@mail.com
Grytte
Alison
agrytte@yahoo.no
Svestad
Sidsel J.
sidsel.svestad@gmail.com
Haug
Gunn K. S.
gunnshaug@hotmail.com
Isachsen
Torill Lem
lito260@gmail.com
Talseth
Lill
lilltalseth@gmail.com
Høiseth
Heidi
heidi.hoiseth@hotmail.com
Bakkeli
Vera
vewilbak@gmail.com
Fore
Asne
asnesf@gmail.com
PerssonEva-Lena evalenap48@gmail.com
Bakke
Kathrine
KATTUS7@hotmail.com
Aslesen
Tarje
tarje.aslesen@gmail.com
Hansen
Eva Kristin
eva@hansen.tw
Aune
Line
leau@fredrikstad.kommune.no
VingenErik Mack emv55@hotmail.com
Willumstad
May-Britt
maywi24@yahoo.no
Clemetsen
Therese
Oslo og Nesodden93433159 thereseclemetsen@gmail.com
Johansen
Ivar
ivarajohansen@msn.com
Edin
Hege
edin.hege@gmail.com
Bakke
Synnøve
Oslo og Gøteborgsynnove_bakke@hotmail.com
Turtumøygard
Trond Ståle
tsturtum@politiet.no
BrandalKristin Brandalkri.brand@yahoo.no
Kolstø
Geir
geir.kolsto@riksrevisjonen.no
PaulsenLiz 97 1221 38
liz.paulsen@baerum.kommune.no
Reisvold
Eva Tone
evareisv@hotmail.com
LeaBorghild Ann Karmsundgata 2715522 Haugesund92229894borghild.ann.lea@haugnett.no
Braut
Tor
Karmsundgata 2715522 Haugesund41 10 58 40
torbraut@online.no
Heldal
Agnes
sporfinner@gmail.com
Homdrum
Katrine
Hovstadvn. 834742 Grendi48041017katrine.tft@hotmail.com
Ellalund
Ellalund
ellalund@gmail.com
Asbøll
Elisabeth Angelica
elisabethangelica@gmail.com
Engmark
Trine
trineengmark13@gmail.com
ØstlieKjersti Steinliveien 311185 Oslo99477953kjerstiostlie.enhetsterapi@gmail.com
SvergjaLiv Elisabeth Ryen liv.svergja@livskraften.no
LeikvollUnni H. Flåbygdveien 7773825 Lunde95121836unni-lei@online.no
SteinstøRuth Fjose Fyksesundvegen 7685612 Steinstø90071453ruth.fjose@gmail.com
Føreland-Hanssen Trine J. Solberg 994885 Grimstadtrj-hans@online.no
PedersenMarianne annemoneshjerte@gmail.com
JensenJane Anita Tråklestinget 291537 Moss99594760j-anita@online.no