Finn en enhetsterapeut

I tabellen her kan du søke opp enhetsterapeuter som har registrert sin praksis på denne siden:

NavnAdressePostnummer og byTelefonnummerE-postadresse
Kjersti ØstlieSteinliveien 311185 Oslo99477953kjerstiostlie.enhetsterapi@gmail.com
Hege Lassenhegelassen@hotmail.com
Ole Morten Fredheimomfredheim@gmail.com
Jan Haugjanhaug61@gmail.com
Sofia Maria Fossum
sofiafossum@gmail.com
Marianne Behn
mariannebehn@hotmail.com
Vibeke Sørensen
vibeke@vienergi.dk
Lillian Neldeborginfo@birkums-zoneterapi.dk
Jette Kruse Larsen
jette@kinesiologi-i-halmhuset.dk
Elisabeth Løkken
elisabeth.liven@hotmail.com
Iris Lorntzen
irijelo@hotmail.com
Mariann Uglum
mduglum@gmail.com
Torunn Avelsgaard Lien
talien_87@hotmail.com
Bente Nuth Leland
Gartnerveien 4
1459 Nesodden
90611081
bente.leland@berkana.no
Anne Marie
annemariethomsen5@gmail.com
Siri Nylændet
Dalsroa 2A
1285 Oslo
93629316
sirinylendet@hotmail.com
Elin C. Lewin Holten
elin.cathrine@hotmail.com
Evy Westlund
evybernt@gmail.com
Ragnhild Line Bjørnstad
ragnhild.line.bjornstad@hotmail.com
Rigmor Dybwik
Øvre Villaveien 41443 Drøbak
+47 932 15 952
Marianne
marianne@helgesen.net
Anne-Grete Hopen
annhopen@gmail.com
Liv Borsand
liv.borsand@gmail.com
Anne Berit Klinge
abklinge@hotmail.com
Toyni Fürstenau Johansen
toyni@toyni.no
Anita Westby
Prestegårdshagan 6
3322 Fiskum
95428852
aniwest@online.no
Heidi Ness Johnsen
Heidi.Ness.Johnsen@ahus.no
Aina Blente
ainablente@gmail.com
Ingebjørg Magelssen
ingebjorgmagelssen@hotmail.com
Margaret Jeannie Sørhagenmargaret.sorhagen@as.frisurf.no
Heidi Mikkelsen
heidi.mikk@gmail.com
Julie Dahl
Julie.dahl@mail.com
Ingrid Bjordalingbjo4@gmail.com
Marianne Kleimann Sevåg & Raphael Kleimann
post@baldron.com
Liv Borsand
liv.borsand@gmail.com
Malin S E BrattstrømBrandts gate 2 a 0171 Oslo004791756143mbrattstrom@gmail.com
Cecilie Anker
cecilie@ankershus.no
Elisabeth Finsethelisafin@me.com
Helene WaageØsttveitvegen 153810 Gvarv
+47 99022176
helene.waage@gmail.com
Charlotte Fredrikke Søndergaardchafred@online.no
Lisbeth Jessen
drlisbeth@yahoo.com
Mari Tougu
mari.tougu@gmail.com
Lena Amdal
lenac.amdal@gmail.com
Wenche Heksem
wenhek@online.no
Jorunn Aabyjorunn.aaby@gmail.com
Hanna Finborud
hannaf@online.no
Linda Grønhaug
linda.groenhaug@gmail.com
Aud Marit Viken Esbensen
92636264audmarit@krysalis.no
Anja Strüter
anjas@mail.com
Alison Grytte
agrytte@yahoo.no
Sidsel J. Svestad
sidsel.svestad@gmail.com
Gunn K. S. Haug
gunnshaug@hotmail.com
Torill Lem Isachsen
lito260@gmail.com
Lill Talseth
lilltalseth@gmail.com
Vanja Haugland
hauglandvanja@gmail.com
Heidi Høiseth
heidi.hoiseth@hotmail.com
Vera Bakkeli
vewilbak@gmail.com
Asne Fore
asnesf@gmail.com
Eva-Lena Perssonevalenap48@gmail.com
Kathrine Bakke
KATTUS7@hotmail.com
Tarje Aslesen
tarje.aslesen@gmail.com
Eva Kristin Hansen
eva@hansen.tw
Line Aune
leau@fredrikstad.kommune.no
Erik Mack Vingenemv55@hotmail.com
May-Britt Willumstad
maywi24@yahoo.no
Therese Clemetsen
thereseclemetsen@gmail.com
Ivar Johansen
ivarajohansen@msn.com
Hege Edin
edin.hege@gmail.com
Synnøve Bakke
Oslo og Gøteborgsynnove_bakke@hotmail.com
Trond Ståle Turtumøygard
tsturtum@politiet.no
Kristin Brandalkri.brand@yahoo.no
Geir Kolstø
geir.kolsto@riksrevisjonen.no
Liz Paulsen97 1221 38
liz.paulsen@baerum.kommune.no
Eva Tone Reisvold
evareisv@hotmail.com
Borghild Ann Leaborghild.ann.lea@haugnett.no
Tor Braut
41 10 58 40
torbraut@online.no
Agnes Heldal
sporfinner@gmail.com
Katrine Homdrum
katrine.tft@hotmail.com
Ellalund
ellalund@gmail.com
Elisabeth Angelica Asbøll
elisabethangelica@gmail.com
Trine Engmark
trineengmark13@gmail.com